Ласкаво просимо в інтернет-магазин браслетів з натуральних каменів!

Не секрет, що ручна робота високо цінується і гарантує унікальність обраної прикраси, і як мінімум, вкладену часточку душі в роботу. Ми в своїх роботах використовуємо натхнення і натуральні камені: агат, авантюрин, кварц, соколине око, корал, кахолонг, гематит, варисцит, шунгіт, перли, бірюза, малахіт, аметист та інші.

Взагалі, напівкоштовні камені - це унікальні природні мінерали. З давніх часів люди виявляють до них інтерес і приписують їм чудодійні властивості, в які, до речі, нескладно повірити. Правильно підібрані камені послужать оберегом, здатним поліпшити здоров'я, любовні справи і фінансовий стан (так-так! Головне вірити!) Почитати про властивості каменів, їх приналежності до знаків зодіаку і критерії при виборі прикрас в подарунок можна тут.

Досить оригінальним і завжди до місця, буде подарунок з напівкоштовних каменів, навряд чи знайдеться особа прекрасної статі, яка поморщиться при вигляді подарунка у вигляді стильного браслета. У нашому інтернет магазині можна придбати браслети Шамбала з агатів, з шунгита, з вулканічної лави, з кристалів і інші.

У нас можна придбати надзвичайні браслети з натуральних каменів ручної роботи - браслети на резинці, плетені браслети, шамбала shamballa браслети, чоловічі браслети в Києві. І не тільки в Києві, відправляємо по всій Україні. Оригінальна упаковка і гарний настрій - безкоштовно додаються до кожного придбаного у нас браслета.